XI Международная выставка LABComplEX. Аналитика. Лаборатория. Биотехнологии. HI-TECH

17-19 октября 2018 года в Киеве, в ВЦ «КиевЭкспоПлаза», состоится XI Международная выставка LABComplEX – главное событие лабораторной индустрии Украины. В рамках мероприятия представлен весь спектр оборудования и технологий для лабораторий, специализированной мебели, расходных материалов, а также комплекс услуг по созданию, оснащению, модернизации всех типов и видов лабораторий разных отраслей промышленности, научно-исследовательской сферы и медицины.

Осінній Будівельний форум 2018

Вже вкотре місто Львів приваблює до себе не тільки туристів на цікаві культурні та розважальні заходи, але й збирає ділове коло професіоналів та осередок малого та середнього бізнесу. Таким професійним майданчиком є Осінній Будівельний форум.

Найбільша дахова сонячна електростанція відкрилася до Національного Дня Ферми

22 травня у Херсонській області відбулася знакова подія для галузі тваринництва і аграрного бізнесу України в цілому. Вдруге на базі ТОВ “Торговий дім “Долинське” було проведено Національний День Ферми. Цьогоріч захід зібрав понад 350 експертів з галузі молочного бізнесу, підприємців, фермерів, представників влади та ЗМІ.

Перспективы развития энергии ветра и водорода в Украине

17 мая 2018 года в КВЦ "Парковый" состоялся Первый Международный энергетический Форум «Ветер и Водород». Впервые в стране обсуждались вопросы возможности сочетания мощной ветровой энергии и неограниченного потенциала энергии водорода для обеспечения сбалансированного развития энергетического комплекса Украины и перехода к современной безуглеродной экономики.

SEF 2018 Kyiv представить тренди, що змінюють світ та визначить найкращі проекти 2018 р. у сфері сталої енергетики

SEF 2018 KYIV 16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбудеться одна з найбільших у Східній Європі бізнес-подій, присвячена новітнім технологіям у сфері енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV.

3-й Щорічний форум «Енергетична безпека заради майбутнього» в Монако

Щорічний форум «Енергетична безпека заради майбутнього» в Монако - це провідна міжнародна енергетична конференція, присвячена просуванню чистих, безпечних, стабільних та надійних джерел енергії.
Щороку форум збирає провідних політичних діячів, керівників енергетичної галузі, ключових гравців ринку та визнаних експертів навколо ідеї енергетичної безпеки та сталого розвитку, сприяння інноваціям та інтеграції в єдину європейську систему. Форум закликає до продовження тісної співпраці між всіма зацікавленими сторонами з метою полегшення плавного переходу до поновлюваних джерел енергії та забезпечення енергетичної незалежності.

Весенний Строительный Форум 2018

Весенний Строительный Форум который является отражением ключевых направлений развития передовых достижений отечественной и мировой строительной индустрии, это профессиональная площадка, которая собирает специалистов и демонстрирует новые технологии в сфере строительства.

9-й Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта

Ми раді запросити Вас на 9-й Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта - щорічне місце зустрічі для українських та міжнародних енергетичних спільнот, який відбудеться 27 лютого - 1 березня в готелі InterContinental в місті Київ, Україна.

7-ая Международная Конференция и Выставка солнечной энергетики CISOLAR-2018 KYIV

С 11 по 13 апреля 2018 в выставочном центре «АККО Интернешнл» (Киев) пройдет самое масштабное отраслевое бизнес-мероприятие в регионе, посвященное индустрии солнечной энергетики – 7-ая Международная Конференция и Выставка солнечной энергетики в Центральной и Восточной Европе CISOLAR-2018 KYIV .

30 листопада у Києві відбувся другий Український форум з відновлюваної енергетики

30 листопада 2017 року в Києві відбувася «II Український форум з відновлюваної енергетики ‘17», на якому обговорили питання інвестиційних можливостей
українського ринку відновлюваної енергетики. Організатор Форуму — A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Генеральний партнер з відновлюваної енергетики – RENTECHNO, Спеціальний Енергетичний Медіа-Партнер – Bloomberg New Energy Finance, Інвестиційний партнер — A7 CAPITAL.

Alternative Energy Week - Тиждень альтернативної енергетики

У Києві 20-23 листопада відбудеться масштабний захід в галузі відновлюваної енергетики - «Alternative Energy Week». Подія проходитиме у бізнес-центрі «Парус».

Еще статьи...

2006-2016 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.