RENEXPO® Poland – міжнародна бізнес-подія для галузі ВДЕСтроком від 19 до 21 жовтня 2016 року відбудеться 6-та RENEXPO® Poland Міжнародна виставка відновлювальних джерел енергії та енер-гетичної ефективності у Варшавському центрі EXPO XXI, організованої REECO Poland. Це престижний захід, призначений для всіх, які цінують енергетичну незалежність та вірять у майбутнє ВДЕ. Увага: діють особливі пропозиції для відвідувачів сайту renewable.com.ua

RENEXPO® Poland – міжнародна бізнес-подія для галузі ВДЕ

Під час цьогорічної виставки пропозиція фірм буде представлена в восьми секторах: біоенергія (енергія з деревини, біомаса, біогаз, біопалива), вітрова енергія, когенерація (ТЕЦ), енергоощадне будівництво i відновлення будин-ків, гідроенергія, теплові насоси, геотермальна енергія та сонячна енергія. Крім того, учасники виставки будуть мати можливість презентувати продук-цію та послуги, цікаві досягнення та інноваційні рішення на спільних темати-чних стендах, таких як: „Iнновація”, „Знання та наукові дослідження”, „Молоді підприємці”. Новинкою буде спільний стенд, організований під гаслом „Разом за біогаз”, на якому відбудеться між ін. презентування сучасних технологій в області біогазу i когенерації та зустрічі з експертами. Відвідувачі будуть мати можливість отримати інформацію на тему будівництва та експлуатації біогазових закладів та ознайомитися з можливостями фінансування цього типу інвестицій.

Виставка створює нагоди встановлювати мережі бізнес-зв’язків. Одною з них буде послуга „Бізнес-зустрічі”, призначена для всіх підприємців, які шукають професійних партнерів i постачальників з широко сприйнятого енергетичного сектора, особливо які діють в області відновлювальних джерел енергії та енергоощадних будинків. Ці професійні зустрічі мають мету швидко і легко з’єднати тих, які шукають один одного. Користування послугою безплатно і вимагає попередньої онлайн-реєстрації на сайті виставки. Натомість нагодою для зустрічей у менш формальній атмосфері буде „Вечеря професіоналів ВДЕ”, яка відбудеться у перший день виставки – 19 жовтня на території Варшавського центру EXPO XXI.

Крім подій, які супроводжують виставку можна взяти участь у спеціалізова-них конференціях, конгресах та безплатних галузевих форумах, які створю-ють можливість обміну знанням, думкою та досвідом, a також ініціюють дис-кусії на актуальні теми у галузі. Плануються між іншими: 1-й Міжнародний конгрес: Зберігання енергії у Польщі, 6-та Міжнародна конференція фотовольтаїки у Польщі, 6-та Польська гідроенергетична конференція (2-денна конференція), семінар Майбутнє когенерації у Польщі, 5-й Форум біогазу, 5-й Форум фотовольтаїки та багато інших.

Детальна програма та реєстрація участі у конференції доступі можна знайти за посиланням.

Кожен з учасників виставки буде мати можливість ознайомитися з галузевим ноу-хау i дізнатися як розумно і з успіхом інвестувати в альтернативні дже-рела енергії. У зв’язку з тим варто взяти участь у 6-тій Міжнародній виставці відновлювальних джерел енергії та енергетичної ефективності у Варшаві як спонсор або учасник з можливістю презентувати свої унікальні пропозиції i здобуття широкої групи отримувачів.

''Як походить з наших статистик, щороку збільшується число відвідувачів виставки RENEXPO® Poland з України. Ми дуже задоволені таким розвит-ком подій та сподіваємося, що число надалі буде збільшуватися. Цей факт має особливо велике значення для наших учасників, які мають спеціальні пропозиції для іноземних клієнтів'' – говорить Малґожата Барковскі, Керівник проекту RENEXPO® Poland.

RENEXPO® Poland організована REECO Poland це одна з найбільших і най-важливіших подій в області відновлювальних джерел енергії та енергетичної ефективності у польському календарі виставкових заходів. Ті які у будь-який спосіб пов'язані з галуззю ВДЕ не можуть бути відсутніми під час цієї винят-кової події.

Більше інформації Ви найдете тут: renexpo-warsaw.com

Особливі пропозиції для відвідувачів сайту renewable.com.ua:

- за цим електронним посиланням Ви маєте можливість безкоштовно зареєструватися для участі у виставці і виставочних форумах та роздрукувати безплатну картку участі у виставці як відвідувач:

РЕЄСТРАЦІЯ

- Ви отримаєте 50%-знижку на всі платні конференції, конгреси та семінари у рамках RENEXPO® Poland 2016 для груп та делегацій від 3 учасників (організатор приймає участь безкоштовно!)

- особливі знижки та пропозиції на виставкову площу для фірм, асоціацій, товариств та інших зацікавлених партнерів, які хочуть взяти участь у RENEXPO® Poland 2016

Звертайтесь до нас за контактами:

info@reeco-poland.pl або +48 (0)22-266-0216!2006-2020 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.