Розподіл квот та формування аукціонної ціни – як працюватиме закон про «зелені тарифи»

За перші три місяці 2019 року в Україні в експлуатацію ввели 861,1 МВт потужностей з відновлюваних джерел енергетики (ВДЕ), що у 5,4 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року і на 16% більше, ніж за весь 2018-й. Такою втішною статистикою поділилась Нацкомісія у сфері державного регулювання енергетики та комунальних послуг.

МХП - лідер у розвитку біогазових технологій на птахофермах в Україні

МХП - лідер у розвитку біогазових технологій на птахофермах в УкраїніУкраїнський енергетичний форум UEF2019, як і у попередні роки, зібрав усіх основних гравців та інших зацікавлених у розвитку енергетичного бізнесу в Україні. Третій день традиційно був Фокус-днем електроенергетики – теми доповідей в основному торкались розвитку ринку електроенергетики та перспектив розвитку відновлюваних джерел енергії.

В I полугодии 2017 г. мощности возобновляемых источников энергии в Украине превысили 1,46 ГВт

В I полугодии 2017 г. мощности возобновляемых источников энергии в Украине превысили 1,46 ГВтПо итогам 6 месяцев 2017 в Украине было построено 79 новых объектов возобновляемой энергетики суммарной мощностью 182,7 МВт. Общие инвестиции в эти проекты превысили € 210 млн.

Нові бізнес-ніші або нові напрямки розвитку сонячної енергетики в Україні та світі (погляд одного з лідерів ринку)

CISOLAR 2017CISOLAR 2017 - міжнародна конференція і виставка, присвячена розвитку сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі. На конференції було представлено понад 30 країн і 300 учасників. Захід зібрав основних гравців ринку, які ділились власними поглядами стосовно розвитку сонячної енергетики. Дуже цікавим виявився виступ співзасновника компанії Rentechno Євгена Ладнича, який розказав про власну точку зору стосовно можливості створення нових бізнес-ніш у даній сфері.

"Солнце" в Чернобыле активно привлекает инвесторов

"Солнце" в Чернобыле активно привлекает инвесторов Solar Energy Day на мероприятии "Неделя альтернативной энергетики 2017" собрал большое количество участников рынка солнечной энергетики, ученых и служащих госсектора, работающих в этой сфере.

Малі вертикальні ВЕУ від «Альт-Енерго» - обирай вітчизняний продукт!

Малі вертикальні ВЕУ від «Альт-Енерго» - обирай вітчизняний продукт!Інтернет-ресурс «Відновлювана енергетика в Україні» продовжує серію інтерв’ю з представниками вітчизняних компаній, які працюють на ринку відновлюваних джерел енергії як в Україні, так і в інших країнах. На запитання кореспондента Інтернет-ресурсу відповідають директор ТОВ «НВП «Альт-Енерго» Сергій Бабару та директор з розвитку цієї компанії Юрій Колодка.

2006-2020 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.