SEF-2016 KYIV11-12 жовтня 2016 року в КВЦ «Парковий» відбулась наймасштабніша бізнесова подія року у галузі відновлюваних джерел енергії та енергоефективності – 8-й Міжнародний форум та виставка сталої енергетики в Україні SEF-2016, який зібрав найбільших гравців ринку відновлюваної енергетики в Україні.

Організатором заходу виступила компанія Innovative Business Centre – дослідницька та консалтингова фірма, що сфокусована на темі розвитку проектів в сфері бізнес-інновацій на основі чистих технологій, «зеленого» бізнесу, відновлюваної енергетики та енергоефективності. Партнерами заходу виступили компанії AEG Power Solutions (Генеральний Спонсор), RECOM (Офіційний Спонсор), Jinko Solar, Helios Strategia, US Solar (спонсори), Photomate, Подільський Енергоконсалтинг, Fronius International, DТEК, ЕкоОптіма, Unisolar, IBC Solar та Рентехно (Спонсори сесій).

Генеральний медіа партнер заходу — Bloomberg New Energy. Офіційний медіа партнер - “Український Тиждень”. Генеральний технічний партнер форуму — ЕКТА. Інформаційний ресурс «Відновлювана енергетика в Україні» став інформаційним партнером заходу.

Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж з виставки, яка проводилась під час форуму SEF 2016. В наступній статті ми розкажемо Вам про основні тенденції на ринку сонячної енергетики України, про які йшла мова на відповідній сесії Форуму.

 

Стенд громадської організації «Українська зелена альтернатива»
Стенд громадської організації «Українська зелена альтернатива». Голова правління – Дарина Коваль. Організація має на меті популяризацію альтернативних джерел енергії, сприяння розвитку екологічної культури, підтримку законодавчих ініціатив, спрямованих на енергозбереження, залучення інвестицій для розвитку альтернативних джерел енергії в Україні. ГО має спеціальну програму для освітніх закладів – «Енергонезалежна школа».

 

Стенд компанії Ja Solar Holdings (Китай)
Стенд компанії Ja Solar Holdings (Китай) – є провідним світовим виробником високоефективних сонячних продуктів для сонячної енергетики. Компанія заснована в травні 2005 року та публічно котирується на біржі NASDAQ з лютого 2007 року.

 

Стенд компанії «Екотехніка Україна Груп»
Стенд компанії «Екотехніка Україна Груп» - дочірня компанія чеського підприємства «Екотехніка», створеного в 1990 році. З 2005 року компанія сфокусувалась на сонячній енергії та стала досвідченим розробником сонячних електростанцій. Компанія пропонує скляні сонячні елементи різни кольорів з різними ступенями затінення виробництва компанії ONYX SOLAR (Іспанія).

Презентація АТ «Ощадний банк»
Презентація АТ «Ощадний банк» - один із найбільших фінансових інститутів української держави. Входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку. На даний час «Ощадний банк» пропонує різні програми кредитів, спрямованих на впровадження енергозберігаючого обладнання в оселях та придбання електромобілів.

Компанія «Рентехно»
Компанія «Рентехно» - інжинірингова компанія, яка здійснює повний перелік послуг з проектування, будівництва та експлуатації об’єктів відновлюваної енергетики, в першу чергу – промислових сонячних електростанцій. « Рентехно» володіє унікальним практичним досвідом в галузі сонячної енергетики.

ТОВ «ГЕСС Консалтинг Україна»
ТОВ «ГЕСС Консалтинг Україна» є українським підрозділом міжнародної компанії «Green Energy Sustainable Solutions» - «GESS International», яка успішно функціонує на енергетичному ринку України протягом останніх трьох років. Маючи 17 років досвіду на міжнародному ринку, компанією було реалізовано більше 350 проектів з енергоефективності.

ТОВ «Українські системи Солар»
ТОВ «Українські системи Солар», створене в 2011 році. Підприємство розробником та постачальником систем кріплення фотоелектричних модулів. Компанія володіє потужним інженерним потенціалом, який дозволяє здійснювати проектування систем інсталяції ФЕМ статичного та динамічного типів.

Стенд компанії Jinko Solar ТОВ «Джинко Солар»
Стенд компанії Jinko Solar ТОВ «Джинко Солар» - всесвітньо відома китайська компанія з виробництва фотоелектричних модулів. За величиною виробництва товарів компанія займає перше місце в світі. Фабрики з виробництва розташовані в Китаї, Південній Африці та Малайзії.

Стенд компанії Altius Fotovoltaic
Стенд компанії Altius Fotovoltaic – румунського виробника фотоелектричних модулів. Щорічне виробництво підприємства складає 130 МВт. Компанія виробляє широкий спектр ефективних і надійних полі- та монокристалічних ФЕМ від 80 до 310 Вт.

Компанія RECOM
Компанія RECOM – другий за величиною виробник фотоелектричних модулів в Європі та постачальник комплексних сонячних рішень, який має неперевершений досвід та знання.

Стенд компанії «Пролог Семікор»
Стенд компанії «Пролог Семікор» - провідного в Україні виробника матеріалів, компонентів та обладнання для сонячної енергетики. Підприємство виробляє кремнієві злитки, кремнієві пластини для мікроелектроніки та сонячної енергетики, вироби з синтетичного корунду та високоякісні сонячні модулі.

Стенд компанії Fronius International GmbH
Стенд компанії Fronius International GmbH – австрійська компанія, що налічує 3700 робітників по всьому світу та працює в сфері зварювальних технологій, фотоелектричних систем та зарядок акумуляторів.

Автор: Дмитро Ходоров.

2006-2020 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.