13-16 березня 2017 року, за підтримки Міністерства Енергетики та вугільної промисловості України пройде найбільша вітчизняна конференція «Тиждень Альтернативної Енергетики». Захід відбудеться у Торгово Промисловій Палаті України.

Тиждень альтернативної енергетики - це не класичні нудні конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики. Головна платформа для комунікацій та співпраці між ключовими гравцями ринку дає чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з видів поновлювальної енергії: сонячна, вітряна, біоенергетика і енергетика в промисловості та ЖКГ.

За рішенням Оргкомітету, конференції будуть проводитись в новому форматі. До обіду - презентації практиками проектів, успішно реалізованих в сфері альтернативної енергетики, після обіду - нетворкінг компаній-лідерів в сфері поновлюваних джерел енергії, підприємств, які тільки планують реалізовувати проекти та інших учасників, зацікавлених в роботі на ринку альтернативних джерел енергії.

Також команда оргкомітету готова підтримати українських винахідників і запросити на цей захід продемонструвати свої проекти та ідеї перед досвідченими експертами і власниками кращих компаній України у сфері альтернативної енергетики.

Участь у «Тижні Альтернативної Енергетики» для винахідників абсолютно безкоштовна. Також, це гарна нагода зацікавити та переконати інвесторів, що саме Ваш винахід зробить революцію у розвитку енергонезалежності не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Для участі у заході присилайте свої заявки з фото і описанням винаходу, це може бути і відеоматеріал, на електронну адресу: k.ryabko@ukrcomgroup.com.ua

Чекаємо ваших заявок та Бажаємо успіху!!!

2006-2016 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.