22 травня у Херсонській області відбулася знакова подія для галузі тваринництва і аграрного бізнесу України в цілому. Вдруге на базі ТОВ “Торговий дім “Долинське” було проведено Національний День Ферми. Цьогоріч захід зібрав понад 350 експертів з галузі молочного бізнесу, підприємців, фермерів, представників влади та ЗМІ.

Хазяїн події – холдинг «Агропродукт ЛТД», у склад якого входить Торговий дім «Долинське» – ознайомив гостей із усіма блоками молочнотоварної ферми. А також здивував колег, продемонструвавши сучасний енергоефективний стиль бізнесу. Підприємство використало вільну площу своїх дахів для виробництва екологічно чистої енергії. Під час заходу відбулося урочисте відкриття найбільшої в Україні дахової сонячної електростанції “Долинське”.

«Агропродукт ЛТД» розмістив на дахах 10 будівель фермерського господарства «Долинське» фотогальванічну станцію (ФЕС) піковою потужністю 2,27 МВт. За допомогою сонячних батарей підприємство заощаджуватиме значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології. Щороку електростанція генеруватиме близько 2,745 млн кВт*год, скорочуючи на 2700 тон/рік викиди СО2 в атмосферу.

Проектування та будівництво станції-рекордсмена здійснила KNESS, провідна українська компанія зі створення об’єктів традиційної та відновлюваної енергетики. Наразі компанія KNESS побудовала в Україні вже 32 сонячні електростанції загальною потужністю понад 200 МВт.

”В Україні набирає обертів тренд дахових сонячних станцій на промислових будівлях. Причин багато. Це енергонезалежність, надійні інвестиції, та звичайно – свідомість, – коментує Андрій Каліновський, керівник напрямку дахових ФЕС, KNESS. – Розуміючи, як шкодить довкіллю видобуток енергії з традиційних джерел, люди нового покоління прагнуть зробити свій внесок у прихід майбутнього у нашу країну, з його нешкідливими та ефективними технологіями”.

У рамках Національного Дня Ферми відбулося ще чимало вагомих подій: презентація нової системи зрошення (956 га) з новозбудованою насосною станцією та відкриття пологового приміщення МТФ на 217 голів за участю голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

Також учасники заходу слухали цікаві та актуальні виступи визнаних експертів галузі: власників, керівників, ветеринарів та агрономів провідних молочнотоварних ферм України.

Довідка
ТОВ «Агропродукт, ЛТД» - багатогалузеве підприємство-холдинг, провідний виробник продукції рослинництва і тваринництва в Херсонській області. Головними напрямками компанії є: твариництво, рослинництво, садівництво, енергетика. На сьогодні холдинг “Агропродукт” - включає у себе десятки великих та малих підприємств, серед яких «Торговий дім «Долинське» - лідер молочної галузі України.
KNESS GROUP - українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної і відновлюваної енергетики.На сьогодні KNESS GROUP реалізовано 85 проектів в традиційній та відновлюваній енергетиці; побудовано 32 ФЕС у шести областях України, загальною піковою потужністю понад 200 МВт.

За докладнішою інформацією звертайтеся на адресу press@kness.energy

2006-2020 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.