У Києві 20-23 листопада відбудеться масштабний захід в галузі відновлюваної енергетики - «Alternative Energy Week». Подія проходитиме у бізнес-центрі «Парус».

Alternative Energy Week - Тиждень альтернативної енергетики

Кожен день заходу присвячений окремій тематиці:
• Конференція з біоенергетики (20 листопада, 2017)
• Конференція з сонячної енергетики (21 листопада 2017)
• Конференція з енергетики у промисловості (22 листопада 2017)
• Конференція з енергоефективності (23 листопада 2017)

Подія збере спікерів-практиків, що поділяться з учасниками «Тижня альтернативної енергетики» своїм досвідом впровадження енергоефективних проектів, застосування інноваційних технологій, пошуку інвесторів, врегулювання юридичних питань тощо.

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:
Володимир Ставнюк, Голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Юрій Нікітін, Заступник голови Фонду державного майна України, Михайло Сімашкевич, Міський голова Кам'янець-Подільського; Сергій Надал, Міський голова Тернополя; Руслан Марцінків, Міський голова Івано-Франківська; Віталій Луков, Міський голова Вознесенська; Володимир Смолій, Заступник голови м. Долина та інші експерти і провідні гравці ринку альтернативної енергетики.
Перехід на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмова від шкідливого викопного палива є запорукою енергетичної незалежності нашої країни. «Alternative Energy Week» - це головна платформа для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами, що сприяє розвитку однієї з найважливіших на сьогодні ланок енергетичної галузі – сфери відновлюваної енергетики.

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ
20-23 листопада
Бізнес-центр «Парус»

Контактна інформація:
+38 (066) 052 61 55
conference.ryabko@gmail.com

Деталі: http://aew.com.ua/

2006-2020 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.