11 грудня на Тренінгу «Як успішно інвестувати в українські проекти відновлюваної енергетики» найкращі експерти галузі, практики, фахівці провідних компаній, а також представники державних установ, які регулюють діяльність енергокомпаній, представлять всі можливі сценарії розвитку українського ринку відновлюваної енергетики в контексті останніх законодавчих ініціатив, пов’язаних з відміною «зеленого» тарифу та сформують план дій для інвесторів у кожному випадку.

Головне питання PV-інсталяторів: «Як успішно інвестувати в українські проекти відновлюваної енергетики?», буде розглянуто на практичному Тренінгу, який відбудеться 11 грудня у м. Київ, готель «Братислава» (вул. Андрія Малишка, 1, зал «Альянс Альфа»)

 У Києві відбудеться тренінг по інвестуванню у проекти відновлюваної енергетики

Зокрема, учасники Тренінгу отримають концентрат важливих знань та практичних алгоритмів для створення успішного «зеленого» бізнесу. У процесі проходження шляху, починаючи з ідеї до перших прибутків від генерації на розрахунковому рахунку, підприємці зіштовхуються з цілим списком задач організаційного, юридичного, фінансового та технічного характеру. Від того наскільки ефективно і швидко вони будуть вирішуватись, залежить доля проекту та інвестицій. Помилки можуть коштувати дуже дорого. Як їх уникнути - цьому і присвячений Тренінг.

Крім професійних лекцій ділова програма Тренінгу також включає активний networking, який дозволить учасникам отримати відповіді експертів на свої персоналізовані питання.
До слова, сьогодні український ринок відновлюваної енергетики входить в TOP-5 найпривабливіших ринків Європи для проектів “зеленої” генерації. Діючий “зелений” тариф, чітка законодавча база та фантастичний природній потенціал спричинили справжній інвестиційний бум.

В результаті, лише за 9 місяців 2018 року встановлені потужності об'єктів відновлюваної енергетики зросли майже на 380 МВт. Станом на 1 листопада 2018 р. ми маємо вже понад 1,8 ГВт потужностей ВДЕ і відповідно до планів компаній, у найближчі 2 роки цей показник може суттєво подвоїтись.

Станьте учасником тренінгу вже зараз, отримайте корисні знання та практичні навички від професіоналів найвищого рівня та створюйте успішний бізнес у сфері відновлюваної енергетики.

Організатори заходу – міжнародна освітня школа сонячної енергетики Solar Academy та Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre).

Відкрийте нові можливості у найперспективнішій у світі галузі!

Зареєструватись на Тренінг можна
на сайті заходу: training.cis-solar.com,
або зателефонувавши чи написавши запит до Організаційного комітету:
тел.: +38 (044) 383 03 56
email: cisolar@ibcentre.org

2006-2020 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.