За прогнозами фахівців, до кінця 2017 року, будинків з встановленими сонячними панелями, які забезпечили власну енергонезалежність та продають вироблену надлишкову електроенергію в мережу, стане понад 2 тисячі.

Цьому сприяють законодавче поле та спеціальні програми кредитування, які пропонують українські банки. А також те, що вартість обладнання продовжує дешевшати з року в рік, тоді як ефективність його зростає.

11-12 квітня в Одесі відбудеться велика міжнародна подія - CISOLAR-2017, 6-та Виставка та конференція індустрії сонячної енергетики Центральної та Східної Європи. Окрім конференції, яка традиційно збирає топ-менеджерів та регіональних директорів міжнародних компаній та організацій, що працюють у сфері сонячної енергетики, 12 квітня в Одесі відбудеться виставка сонячної енергетики та семінари для малих інвесторів та власників домогосподарств, де провідні експерти та практики розкажуть покроково, як вибрати обладнання, зробити проект сонячної станції для будинку чи підприємства, як під'єднатися до елеткромережі та отримати "зелений тариф".

Зелений тариф" - це вартість, по якій виробник електроенергії (яким може бути кожне домогосподарство України), продає її в мережу. На сьогодняшній день, величина "зеленого тарифу" для малих фотоелектроустановок на дахах приватних будинків складає 4 грн. 98 коп. без ПДВ. Таким чином, надахова сонячна станція може стати надійним пасивним джерелом доходу, а також забезпечити світлом сам будинок.

Окремої уваги заслуговують термальні колектори, які дозволяють задбезпечити приватні будинки, комерційний сектор та об'єкти інфраструктури теплом та гарячим водопостачанням. Ознайомитись з усім спектром обладнання, а головне - розібратись самостійно, як його встановити, зробити розрахунок власного проекту та надійну експлуатацію, можна також на семінарах та майстер-класах, що відбудуться 12 квітня в Одесі.

Вартість квитка на семінари та виставку - від 500 грн.

Для отримання запрошення на захід, ви можете також звернувшись до однієї з компаній, які є партнерами та експонентами CISOLAR-2017. Інформація про партнерів CISOLAR-2017 представлена на офіційному сайті заходу.

Зокрема, Гігават спонсором CISOLAR-2017 є РЕКОМ, Мегават спонсори: Рентехно, Jinko Solar, JA Solar, AEG 3w Power, Helios Strategia, Атмосфера. Кіловат спонсори: HUAWEI, Солар Стальконструкція, UNISOLAR, Українські Системи "Солар", LONGI Solar, Еко-Оптіма.

Організатор: Інновейтів Бізнес Центр, за офіційної підтримки Держагенства з енергоефективності та енергозбереження України.

Організації-Партнери: GUNDER (Асоціація Сонячної Енергетики Туреччини), Асоціація відновлювальної енергетики Румунії, Асоціація сонячної енергетики Румунії, Асоціація відновлювальної енергетики Молдови, Асоціація відновлювальної енергетики Білорусі, Асоціація відновлювальної енергетики Хорватії, Асоціація сонячної енергетики Болгарії, ACERC (Албанський Центр з Регулювання Енергетики), Energy Watch Group, АСС, ЕВА, Укрмашбуд та ін.

Якщо ваші плани у сфері сонячної енергетики виходять за межі установки сонячних панелів на даху свого будинку, ознайомтесь з діловою програмою міжнародної конференції CISOLAR-2017, яка збирає керівників компаній енергетичного сектору, промисловості, агросектору, комерційної нерухомості, фінансових організацій та провідних компаній сонячної енергетики, які їдуть в Україну з країн ЄС, Китаю, США, а також працюють на ринках України та інших країн Східної та Центральної Європи.

Не тільки у всьому світі, а й в Україні також сонячна енергетика - це вже реальність, а не майбутнє.

Дійте та відчувайте переваги сучасних технологій!

З питань реєстрації та участі - звертайтесь в Оргкомітет CISOLAR-2017

за тел.: 044 383 03 56 та за e-mail: cisolar@ibcentre.org,

а також отримайте вичерпну інформацію на сайті www.2017r.cis-solar.com

2006-2016 Дорош Игорь
admin@renewable.com.ua
Использование любых материалов, 
размещенных на сайте, разрешается
при указании прямой ссылки.